Venlo — Hela Thissen B.V. introduceert tijdens de Horecava een volledig nieuw product: Hela Goudse Kaassaus. Met deze lancering speelt Hela in op de toenemende vraag uit de markt naar een romige, veelzijdige en smaakvolle kaassaus die breed toepasbaar is binnen horeca, cafetaria en foodservice. Van 12 t/m 15 januari kunnen foodprofessionals kennismaken met de nieuwe saus, die is ontwikkeld om elk gerecht nét dat beetje extra te geven.
Romig, Hollands en veelzijdig De nieuwe Goudse Kaassaus is gemaakt met échte Goudse kaas en bevat meer kaas dan 80% van de kaassauzen in de markt. De saus is zowel warm als koud te gebruiken, blijft stabiel in een au bain-marie, heeft een langere THT dan vergelijkbare producten en is ambiente op te slaan (na opening gekoeld bewaren). Toepassingen lopen uiteen van burgers en nacho’s tot tosti’s, loaded fries en diverse snacks.
Echte Goudse kaas, geen cheddar Loekie Hofstee, Manager Innovation & Development, licht toe: “Veel kaassauzen in de markt zijn gebaseerd op cheddar, maar wij wilden terug naar de Hollandse oorsprong. Daarom hebben we bewust gekozen voor Goudse kaas. Dit zorgt niet alleen voor een vollere, authentieke smaak, maar laat ook zien dat we bewust hebben gekozen voor kwaliteit, met een kaassaus die meer kaas bevat dan veel andere producten in de markt.” Veelke Trines, Marketeer B2B, vult aan: “Omdat de saus gemaakt is van Gouda kaas, hebben we de volledige campagne een Hollands tintje gegeven. Onze stand op de Horecava is hierop aangepast, dus laat je verrassen. Oost, west, kaas best!”
Bezoek Hela op de Horecava Foodprofessionals kunnen de nieuwe Goudse Kaassaus uitgebreid proeven en ontdekken tijdens de Horecava van 12 t/m 15 januari. Hela nodigt iedereen uit om langs te komen in hal 11 en de veelzijdigheid van dit nieuwe product zelf te ervaren.
