Gehaktbrood met chorizo

Gehaktbrood met chorizo

Met Hela Gehaktkruiden Superieur als smaakmaker.

Ingredienten

6 g Hela Gehaktkruiden Superieur

70 gr Hela knoflooksaus

700 gr rundergehakt

120 gr gedroogde tomaat

3 takjes oregano

3 takjes oregano

60 gr paneermeel

2 eieren

225 gr chorizo

200 gr tomatenblokjes

Bereiding

Verwarm de oven voor op 180°C. Snijd de gedroogde tomaat grof. Pel en snijd de knoflook fijn. Ris de blaadjes van de oregano. Meng het rundergehakt met de Hela Gehaktkruiden Superieur, gedroogde tomaat, paneermeel, ei en de helft van knoflook en de oregano.
Snijd de chorizo in dunne plakken. Vouw een bakpapier in de bakvorm en verdeel hier het gehakt over. Leg de chorizo dakpansgewijs op het gehakt. Plaats 30 minuten in de voorverwarmde oven.
Haal het gehaktbrood uit de oven en laat 15 minuten afkoelen. Haal uit de vorm en laat verder afkoelen in de koelkast.
Meng de rest van de knoflook met de tomaten blokjes en verdeel over de aardappelpartjes, garneer met de rest van de oregano. Serveer de Hela knoflooksaus in een bakje bij de patatas bravas en het gehaktbrood.

De smaakmakers van dit recept.

Hela Knoflooksaus met Groene Kruiden 800 ml

 5,06

hela-gehaktkruiden-superieur-1-kg.png

Hela Gehaktkruiden Superieur 1 kg

 27,69

hela-gehaktkruiden-superieur-10-kg.png

Hela Gehaktkruiden Superieur 10 kg

 242,92

Ontdek nog meer inspirerende recepten met de smaakmakers van Hela.